Program Time Marker

Program Time Marker
23
cze

TIME MARKER jest specjalną, niezwykle prostą aplikacją umożliwiającą tworzenie indywidualnych skrótów klawiaturowych działających prawidłowo w dowolnym programie. Skróty klawiaturowe to nic innego jak kombinacja odpowiednich klawiszy klawiaturowych, które uruchamiają konkretne funkcje. Na przykład skrótami klawiaturowymi są kombinacje klawiszy Ctrl i C, służące do kopiowania treści czy Ctrl, Alt i Delete służące do uruchamiania Menadżera zadań systemu Windows.

Tworzenie indywidualnych skrótów znacznie przyspiesza pracę i pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas wykonywania powtarzalnych, technicznych czynności.

Program jest całkowicie konfigurowalny – pozwala ustalić pod dowolnym skrótem klawiaturowym aktualną datę i czas w dowolnym formacie, ale też każdy inny, nietypowy znak (np. symbol paragrafu albo znaki obcojęzyczne), a ustalone skróty działają w całym systemie: nie tylko w edytorze tekstu, ale wszędzie, gdzie wpisujemy jakąkolwiek treść (m.in. korespondencja e-mail, nazwa pliku itd.)

Podręcznik Użytkownika

Pobierz PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA w pliku PDF, aby poznać lepiej działanie programu. 

Po więcej bieżących informacji nt. codziennego używania TIMEMARKER-a zapraszamy na Forum.


Nazwa aplikacji: Time Marker
Środowisko OS: Windows 7, 8, 10
Rodzaje licencji: Roczna, 2-letnia, bezterminowa

Demonstracyjną wersję TIME MARKER można pobrać klikając w poniższy przycisk „Pobierz Time Marker”. Następnie pobrany plik należy zapisać na dysku lokalnym i rozpakować. W celu zainstalowania programu należy uruchomić rozpakowany plik instalacyjny i wykonać instrukcje pojawiające się w kreatorze instalacyjnym oprogramowania. Pełna wersja programu jest dostępna po dokonaniu zakupu licencji – otrzymaną nazwę konta, hasło i klucz licencyjny należy wpisać w menu „Licencja – Rejestruj produkt”.

Pobierz Time Marker

Program Time Marker